Ingrediënten
Bereiden:
Maak de notenmix:
Rooster de hazelnoten 5 minuten op 180°C in de oven. Verhit de suiker, de honing en het water in een pan op het vuur. Roer tot de suiker smelt en begint te karamelliseren. Haal de geroosterde hazelnoten uit de oven, laat ze even afkoelen en wrijf ze tussen je handen om de bruine velletjes te verwijderen.Voeg de geroosterde hazelnoten en de pecannoten toe aan de karamel en meng goed tot ze volledig bedekt zijn. Roer er nog het kaneelpoeder en de gemberpoeder onder. Verspreid de gekaramelliseerde noten over een bakplaat met bakpapier en laat afkoelen.
Smelt de chocolade:
Smelt het eerste deel chocolade in de microgolf tot rond de 50°C. Voeg de koude callets toe tot de massa afgekoeld is tot 31°C.
Maak de studentenhaver:
Bekleed een bakplaat met bakpapier en giet een dunne laag gesmolten chocolade op de bodem. Verdeel de gekaramelliseerde noten, de stukjes orangette en rozijnen over de chocolade. Bestrooi met zeezout. Laat de chocolade uitharden. Breek in stukken alvorens te serveren.